Aderdent’e Hoşgeldiniz

 Ader Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2013 yılında  Pendik’te kurulmuştur.   Amacımız herkes için ulaşılabilir , doğru teşhise dayalı  ve güvenilir sağlık hizmeti sunabilmektir. Meslekteki yeni teknolojiler / gelişmeler ışığında kliniğimizde sterilizasyondan ödün vermeden   ;  konservatif tedavi, protetik tedavi, implant, estetik diş hekimliği, ortodonti, diş eti hastalıkları, ağız çene  cerrahisi  ve çocuk diş hekimliği alanlarında farklı tedavi seçenekleri ile bireye özgü çözümler sunulmaktadır. 

Amacımız etik değerlere bağlı kalarak  hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Alanında kendini geliştirmiş diş hekimlerimizle hastalarımızın kliniğimizden sağlıklı ve mutlu çıkmasını sağlamak başlıca amaçlarımızdandır. Şeffaf ve dürüst yaklaşımlarla  güvenli bir ortam yaratarak hizmetlerimizi sunmaya çalışırız.  

Hastalarımızın kişisel bilgilerinin korunmasına saygı göstermek, sağlık hizmeti sunumunun en önemli değerlerinden biri olup,  tetkik, tedavi , klinik görüşmeleri vb.  sağlık hizmeti alanlarında  bilgilerin gizliliği , bedensel ve manevi değerlerin de korunması kurum olarak temel İlkerlerimizden birisidir.

Kliniğimiz ;

Sabiha gökçen havalimanına araçla  15 dk mesafede , 

YHT  Pendik durağına ve Pendik- Yalova feribot iskelesine 5 dk yürüme mesafesinde, 

Kadıköy- Tavşantepe  metro hattına 10 dk yürüme mesafesinde olup   kolay ulaşılabilir merkezi bölgededir. 

Hekimlerimiz

Dt.Adnan Takacı

Dt.Adnan Takacı

Diş Hekimi
1962 de Denizli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Denizli'de tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi...
Dt.Önder İstanbullu

Dt.Önder İstanbullu

Diş hekimi
1979 da Hatay'da doğdu. Büyükçat ilkokulu, Karaçay ortaokulu ve hatay merkez 23 temmuz lisesi'ni...
Dr.Dt.Kuntay Şengün

Dr.Dt.Kuntay Şengün

Ortodonti
1978 yılında İstanbul’da doğdu. Lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi ...
Ezgi Gülüm

Ezgi Gülüm

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı
18 Aralık 1984’te İstanbul’da doğmuştur. 1996 Pendik Merkez İlköğretim Okulu, 2003 Kadıköy Mustafa Saffet Anadolu Lisesi mezunudur.